facebook

Zus – гаджет для автомобільних коліс

70 переглядів

Витік повітря з шин є в кращому випадку незручністю, а в гіршому – реальною небезпекою, проте цей процес часто важко помітити, поки більша частина тиску в шинах не зникне. Тому інженери і розробники створюють спеціальні пристрої для моніторингу тиску в шинах. Нове рішення від виробника автомобільних аксесуарів Nonda є перший монітор тиску, який зауважує навіть невеликі зміни тиску.

Повільні витоку повітря з шин можуть відбуватися після того, як в колесо потрапив невеликий осколок або гострий предмет. При такому типі проколу тиск в шинах зменшується настільки повільно, що ці зміни неможливо просто побачити. За словами представників компанії Nonda, це є серйозною проблемою, якщо говорити про безпеку пересування на автомобілі.

Новий пристрій отримав назву Zus Smart Tire Safety Monitor і являє собою набір з чотирьох підключених по Bluetooth датчиків тиску і температури, а також додаток, яке відстежує температуру і тиск в шинах. Додаток використовує спеціальний алгоритм, який враховує температуру навколишнього повітря, щоб визначити точний показник витоку тиску з шин.
 
Розробники стверджують, що пристрій може бути встановлено на будь-який автомобіль всього за 10 хвилин, при цьому датчики прикріплюються до клапану шини і бездротового приймача.

Зараз гаджет Zus проходить кампанію зі збору коштів на краудфандінговой платформі Indiegogo. Компанія пропонує покупку пристрою за попереднім замовленням за ціною $ 99.

Leave a Reply

Your email address will not be published.