facebook

Їдьте подалі. Tesla збільшила запас ходу своїх моделей у Флориді

119 переглядів

Через ураган Ірма компанія Tesla дистанційно відкрила доступ до повної ємності акумуляторів власникам моделей S, X60 і S60D.

Таке рішення допоможе власникам електрокарів евакуюватися із зони стихійного лиха, пише TechCrunch.

Компанія Tesla зняла обмеження на блокування ємності акумуляторів для більш дешевих Model X60D і Model S60/60D, які могли проїхати від одного заряду близько 320 кілометрів. Зміни в роботу автомобілів були внесені дистанційно, з використанням системи оновлення програмного забезпечення через мобільний інтернет.

Додамо, що Model X 60D і Model S 60/60D були представлені в 2016 році і незабаром зняті з виробництва.

Відзначається, що в дорозі програмне оновлення збільшує запас ходу Tesla приблизно на 45 кілометрів. Журналісти запевняють, що це дозволить власникам машин і членам їх сімей виїхати подалі від зони ураження урагану. Однак повідомляється, що це – тимчасове оновлення. Воно буде відключено приблизно 16-17 вересня.

Нагадаємо, вранці 10 вересня ураган Ірма досяг архіпелагу Флорида-Кі з на півдні американського штату Флорида, пориви вітру в центрі урагану досягають 215 км/год.

Президент США Дональд Трамп підписав указ про оголошення в штаті Флорида режиму великого стихійного лиха у зв’язку з ураганом Ірма.

Leave a Reply

Your email address will not be published.