facebook

Японський автозавод оголосив про банкрутство

47 переглядів

З-за дефектних подушек безпеки в світі загинули не менше 17 осіб

Компанія Takata – японський виробник автокомпонентів, з-за дефектних подушек безпеки, в результаті чого в світі загинуло не менш 17 чоловік і відкликані сотні мільйонів автомобілів, почали процедуру банкрутства. Частина бізнесу впоследствии буде продана.

Заяви про банкрутство були подані одночасно в Японії та США, заборгованість Таката перед кредиторами становить близько 15 мільйонів доларів. Після процедури банкрутства, яка закінчиться орієнтовно в першому кварталі 2018 року, структурні підрозділи компанії, відповідальні за охорону та дитячі автокресла, будуть продані за 1,59 млрд доларів американською фірмою Key Security Systems (KSS). Виробництво одержувачів буде реструктуризовано, відкликані кампанії заміна бракованих виробів продовжуються як мінімум до кінця 2019 року.
Перші відгуки машин з проблемних подушек безпеки Takata почалися ще в 2008 році, але справжньою глобальною проблемою стала останні два-три роки, торкнувшись 19 виробників і сотні мільйонів автомобілів по всьому світу. Точне число поки невідомо, але вже зараз ясно, що цей відгук – найбільший в історії автопрома. Из-за взрывов подушек безопасности Таката зареєстрував 17 смертей, сотні людей отримали травми різної ступеня тяжкості.

Leave a Reply

Your email address will not be published.