facebook

Як орендувати машину в Україні та за кордоном?

78 переглядів

Сьогодні орендувати автомобіль в нашій країні – давно вже не проблема. Більшість таких машин використовують для відпочинку або ж ділових поїздок.

Втім, сісти за кермо орендованого авто може не кожен бажаючий. Для того, щоб взяти напрокат машину економ або середнього класу, водієві повинно виповнитися 21 рік з водійським стажем не менше двох років. Якщо хочете керувати автомобілем бізнес, люкс або престиж-класу, Вам повинно бути більше 25 років.
Якщо Ви відповідаєте всім перерахованим критеріям, то можете бронювати машину. Зробити це дуже просто: потрібно зателефонувати за номером call-центру компанії або залишити заявку на їхньому сайті. Процедура оформлення оренди автомобіля в Україні не складна: Вам доведеться витратити на все близько півгодини.
Прокатної компанії необхідно надати базовий пакет документів (паспорт, посвідчення водія та банківську карту). При оформленні заявки карткою проводиться оплата за оренду і на ній блокується сума депозиту за машину, розмір якого залежить безпосередньо від марки авто і може в середньому становити від 500 дол. До 2 тис. Дол. Гроші розблокують протягом трьох днів після повернення транспортного засобу та тільки в тому випадку, якщо клієнт віддасть його вчасно, без пошкоджень і з тією кількістю палива, яке йому надали при оренді.
Якщо Ви плануєте взяти машину напрокат за кордоном, то робіть це заздалегідь. Адже оренда автомобіля на місці влетить в копієчку: як правило, ціни в Інтернеті на 20-30% нижче, ніж в аеропортах, де можна взяти транспорт без попереднього резервування.
Щоб забронювати авто за кордоном, при собі потрібно мати банківську карту і посвідчення водія міжнародного зразка. На відміну від українських прокатних компаній, які дозволяють їздити на орендованій машині тільки в межах нашої держави, міжнародні компанії з прокату надають можливість перетинати кордони країни, але для цього є свої умови. Необхідно придбати додаткове страхування, а також отримати довіреність на право керування даним транспортним засобом за кордоном.
Більше інформації про те, на що звертати увагу при оренді автомобіля, і які ризики існують в сфері прокату, Ви дізнаєтеся в наступних «Юридичних радах».

Leave a Reply

Your email address will not be published.