facebook

Вийшов карколомний трейлер Need For Speed Payback

65 переглядів

Всі машини в новій серії будуть поділені на кілька груп – гоночний, дріфт, позашляховий, дрег і Runner (для погонь)

Компанія Electronic Arts випустила перший трейлер нової гри з серії Need For Speed, що отримала назву Payback. Світовий реліз “гоночного блокбастера”, як його називають самі розробники, намічений на 10 листопада 2017 року, причому гра відразу з’явиться на всіх платформах: PlayStation 4, Xbox One і PC, – передає “Популярна Механіка”.
Крім звичайної для серії ігрової моделі з можливістю серйозної кастомізації машин, в Need For Speed Payback з’явиться продумана сюжетна лінія про колишнього вуличного гонщика Тайлера Моргана, який повинен об’єднатися зі своїми друзьмі і перемогти злочинний картель “Дім”, що поневолив район Фортуна-Веллі.

Всі машини в новій серії будуть поділені на кілька груп – гоночний, дріфт, позашляховий, дрег і Runner (для погонь), а десь в надрах вигаданого міста заховані занедбані спортивні автомобілі, з яких в ході гри можна зібрати унікальний автомобіль.

Гравці, які оформили попереднє замовлення на Need For Speed Payback, отримають доступ до гри на три дні раніше – 7 листопада 2017 року, а також кілька унікальних машин Nissan 350Z, Chevrolet Camaro SS, Ford F-150 Raptor, Volkswagen Golf GTI Clubsport.

Leave a Reply

Your email address will not be published.