facebook

VOLKSWAGEN GROUP ЗАПУСТИТЬ 80 ЕЛЕКТРИФІКОВАНИХ МОДЕЛЕЙ ДО 2025 РОКУ

77 переглядів

Голова Volkswagen Group розкриває до 50 чистих EV і 30 гібридних моделей бренду

Volkswagen оголосила, що до 2030 року вона запропонує щонайменше один електрифікований варіант кожної моделі по всім брендам і ринків. Група, до якої входять такі бренди, як Audi, SEAT, Porsche і Skoda, також обіцяє довести до 80 нових електричних або гібридних моделей на ринок до 2025 року.

Оголошення, що отримало назву «Дорожня карта E», було зроблено головою Volkswagen Group Маттіасом Мюллером на відкритті ЗМІ свого залу на Франкфуртському автосалоні. Мюллер підтвердив, що в кожній з моделей буде мати щонайменше один електрифікований варіант, в який до 2025 року додадуться 50 чістоелектріческіх транспортних засобів і 30 гібридних моделей.

За словами Мюллера, для 20-річного парку електромобілів група буде вимагати більше 150 гігават годин заряду батареї, що еквівалентно чотирьом «гігафакторам». Компанія відклала 50 млрд євро на задоволення цього попиту, і вступили в силу довгострокові партнерські відносини з Китаєм, Європою і Північною Америкою. Крім того, компанія готується до наступних поколінь «твердотільних» батарей, які обіцяють більш до 900 км діапазону.

«Ми створюємо сцену для остаточного прориву в електронній мобільності. Самопроголошені «піонери» такого прориву не досягнуть, і це буде досягнуто компанією, що продає більше 10 мільйонів автомобілів на рік »- заявив Мюллер.

Мета полягає в тому, щоб зробити Volkswagen Group лідером в області електричної мобільності, і очікується, що до 2025 року очікується продаж до трьох мільйонів чистих електромобілів по всьому світу.

Leave a Reply

Your email address will not be published.