facebook

Власники «євроблях» готують масштабну акцію протесту

73 переглядів

Власники автомобілів на єврономерах готуються до чергової акції на підтримку доступного розмитнення авто в Україні. Про це заявляють в організації «Авто Євро Сила» на офіційній сторінці у Facebook.

“4 лютого о 14:00 год відбудеться всеукраїнська акція в підтримку доступного розмитнення авто в Україні! Ми вкотре вимушені нагадувати владі про існуючу проблему із нерозмитненими автомобілями! Ми вкотре змушені нагадувати про те, що нинішні стандарти розмитнення не є прийнятливими для українського народу! Тому просимо усіх водіїв, незалежно від вашого авто, незалежно від реєстрації автомобіля, приєднуйтесь до автопробігу, приєднуйтесь до складної боротьби зі злочинною владою для того, щоб нам і нашим дітям стало жити краще. Стало жити краще не лише на словах чиновників у телевізорі, а краще в реальності.

Збираємось о 13:00 год перед в’їздом у Вінницю по Немирівському шосе , орієнтир – арка навпроти автосалону Мітсубісі. Робимо колону від арки до мосту в сторону міста та вирушаємо о 14:00”, – йдеться у повідомленні.