facebook

Відроджене купе BMW 8-Series помітили без камуфляжу

40 переглядів

Фотошпигунам вдалося зняти серійну версію відродженого купе BMW 8-Series. Знімки, на яких автомобіль представлений без камуфляжу, були зроблені на заводі німецького бренду. Фотографії машини були викладені в Facebook чеського видання Magazin ProDriver CZ.

Зовнішній вигляд купе збереже загальні обриси однойменного концепт-кара, прем’єра якого відбулася в травні минулого року. При цьому серійний автомобіль відрізнятиметься від прототипу іншою радіаторною решіткою, передньою і задньою оптикою, а також більш традиційними зовнішніми дзеркалами.

Відроджену BMW 8-Series побудують на модульній платформі CLAR. Це шасі вже лежить в основі, наприклад, «п’ятірки» і «сімки» нового покоління. Ця платформа передбачає установку самих різних двигунів – від дволітрових «четвірок» до 6,6-літрового 12-циліндрового агрегату.

Швидше за все, найпопулярніші модифікації моделі будуть пропонуватися з шести- і восьмициліндровими двигунами, якими на даний момент комплектуються BMW «п’ятої» і «сьомий» серії. Також лінійка агрегатів включить трилітровий дизель з чотирма турбінами, що розвиває 400 кінських сил. Трохи пізніше, у «вісімки» з’явиться спортивна M-модифікація з модернізованим 4,4-літровим твін-турбо мотором V8, який на новому седані M5 розвиває 600 кінських сил.

Точна дата прем’єри машини поки невідома. У компанії раніше заявили, що дебют новинки відбудеться до кінця нинішнього року. Не виключається, що вперше новинку покажуть публіці на автосалоні в Женеві в березні.


© Misha-Striga for Автомобільний інтернет-журнал «AUTOMOTIVE»., 2018. | Permalink | No comment | Add to del.icio.us
Post tags: