facebook

Українці кинулися активно купувати авто

36 переглядів

За перші місяці 2017 року українці купили на 33% авто більше, ніж в минулому році.

В Україні значно зросли продажі нових автомобілів. На статистику не вплинули навіть тривалі травневі свята й автосалони зовсім не були порожніми.
Статистичні дані наводить AUTO-Consulting. За підсумками травня 2017 року українці купили майже 6,5 тисячі нових автомобілів. Це на 47% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Але на 1,8% менше за квітневі показники.
За перші п’ять місяців 2017 року салони продали 29,5 тисяч легкових авто. Це на 33% більше за минулорічні показники.

Лідером продажів стали моделі японського автовиробника Toyota. Друге місце зайняла французька компанія Renault. На третій позиції опинилася чеська Skoda з приростом в 49%. Компанія поліпшила свої показники завдяки вдалому старту нового кросовера Kodiaq.
Популярністю в українців користувався оновлений седан Peugeot 301 і новий кросовер Peugeot 3008.

У сегменті преміальних авто одноосібно лідирує німецька компанія Mercedes-Benz. У бюджетному класі наростив відсоток продажів узбецький виробник Ravon. Він представив в Україні кілька моделей і за останні місяці в рази збільшив дилерську мережу.
Зростає продаж російського бренду Lada і китайського Chery. У бюджетному сегменті втратив позиції український ЗАЗ. Ще гірша ситуація у китайських Jac і Geely. Їм вдалося продати лише кілька авто.
Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, найбільш високо оплачуваними вакансіями в Україні стали фахівці фінансового сектора і страховики.

Leave a Reply

Your email address will not be published.