facebook

Укравтодор затягнув з прийняттям антикорупційної програми – НАПКА

94 переглядів

Якщо керівник компанії Славомир Новак не виконає вимогу НАПКА усунути це порушення закону, його можуть оштрафувати.

Припис в.о. глави Укравтодору Славомір Новаку, внесене в серпні 2017 го Нацагентством з питань запобігання корупції, пов’язане з тим, що компанія у встановлений термін не затвердила антикорупційну програму. Про це повідомив член НАПКА Олександр Скопич, якого цитує прес-служба агентства.

Чиновник зазначив, що, відповідно до ст. 19 закону про запобігання корупції, прийняття антикорупційних програм обов’язково, зокрема, в центральних органах виконавчої влади. При цьому термін затвердження таких програм завершується щорічно до 1 березня.

“Станом на 3 липня 2017 року антикорупційні програми окремих органів, в тому числі і Укравтодору, на узгодження до Національного агентства не надійшли”, – підкреслив Скопич.

Крім того, компанія проігнорувала запит агентства і порушила вимоги ст. 12 все того ж закону про запобігання корупції. В результаті було прийнято рішення про проведення НАПКА позапланових перевірок щодо даної юрособи.

За результатами перевірки агентство винесло припис Новаку з вимогою затвердити антикорупційну програму Укравтодору на 2017 рік і передати її НАПКА на узгодження, надати інформацію і документи на запит відомства від 5 липня 2017 го.

Також НАПКА вимагає провести службове розслідування за фактом порушення чиновниками Укравтодору вимог ч. 1 ст. 19 вищезгаданого закону і за його результатами притягнути винних до дисциплінарної відповідальності.

“Припис Національного агентства є обов’язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП (штраф – ред.)”, – зазначив Скопич.

Leave a Reply

Your email address will not be published.