facebook

У США ПОКАЖУТЬ БЮДЖЕТНОГО КОНКУРЕНТА ROLLS-ROYCE

65 переглядів

Нова модель буде оснащена газовим мотором, що зрозуміло в рази дешевше. Молода компанія Godsil Motorcars з США розповіла про свою першу модель. Це велика двухдверка Manhattan V16, яка могла б скласти конкуренцію маркам Rolls-Royce і Mercedes-Maybach. Купе планується оснащувати 16-циліндровим мотором, пристосованому для роботи на природному газі. За габаритами новинка повинна вийти чимось середнім між Rolls-Royce Wraith (5,2 метра в довжину) і Phantom Coupe (5,6 метра). Однак колісна база складе близько 3,4 метра – це більше, ніж у дводверного «Фантома».

У плані дизайну Manhattan V16, за словами засновника компанії Джейсона Годсе, задуманий як сучасна інтерпретація машин марки Duesenberg. Це був американський виробник надрозкішний автомобілів, який проіснував з 1913 по 1937 роки. V-подібний 16-циліндровий двигун об’ємом 13 літрів для Godsil Motorcars готує компанія Katech – партнер General Motors по випуску надпотужних моторів. Передбачувана віддача агрегату становить 1000 кінських сил. При цьому в двигуні спочатку передбачені доопрацювання, які дозволять йому використовувати як паливо природний газ.

Пока автомобиль находится на стадии рендеров, предварительных расчетов и уменьшенного макета. Рабочий прототип может появиться в течение года, тогда как первые серийные машины Godsil Motorcars намерена выпустить к концу десятилетия. На данный момент компания ищет инвесторов. Ее партнером по производству может стать американская фирма Panoz. В случае успешного запуска Manhattan V16 планируется подготовить еще две модели с тем же двигателем, что и у купе: внедорожник и среднеразмерный суперкар.

Leave a Reply

Your email address will not be published.