facebook

У Renault Scenic з’явилася розкішна версія

51 переглядів

Компанія Renault представила найбільш розкішні версії компактвенів Scenic і Grand Scenic. Нові модифікації моделі, традиційно, отримали позначення Initiale Paris.

Від звичайних комплектацій версії Initiale Paris можна відрізнити по відтінку кузова Amethyst Black, за особливою радіаторних гратах з хромованими елементами і світлодіодним протитуманним фарам, а також завдяки спеціальним 20-дюймовими колісними дисками.

Інтер’єр топових варіантів Scenic і Grand Scenic обробили шкірою Nappa. У салоні встановили сидіння з електричними регулюваннями і функцією масажу. У список устаткування входить функція автоматичного паркування, стереосистема Bose, а також проекційний дисплей.

Моторна лінійка включає 130-сильний бензиновий двигун, а також дизельні агрегати, розвиваючі 130 і 160 кінських сил. Перші два мотора поєднуються з механічною коробкою передач, а останній працює з роботизованою трансмісією з двома зчепленнями.

У Франції продажу Renault Scenic і Grand Scenic Initiale Paris стартують 7 червня. Ціни на новинку починаються від 33,2 тис. Євро. Scenic став п’ятою моделлю Renault, що отримала топової версії, після Clio, Espace, Captur і Koleos.

Leave a Reply

Your email address will not be published.