facebook

У Renault придумали лак, що підходить для нігтів і автомобіля

43 переглядів

В рамках кампанії по просуванню марки Renault Twingo автовиробник розробив спеціальний лак для нігтів, яким можна зафарбовувати подряпини на машині
Renault несподівано став виробником косметики, розробивши лак, яким жінки-водії можуть не тільки нафарбувати нігті, але і ліквідувати подряпини на поліровці свого автомобіля, пішетAutoPlus. Новий лак Twingo Nail Polish створений спеціально для власників, вірніше, власниць Renault Twingo, і випускається в чотирьох основних кольорах цієї марки – червоному, чорному, блакитному і жовтому. Renault Twingo вважається міським автомобілем, популярним серед жінок. До Росії автомобіль, на жаль, не поставляється.

Видання повідомило, що косметичний засіб можна придбати на сайті Atelier Renault за ціною 8,9 євро за флакон.

Однак на момент написання замітки продукцію на згаданому сайті виявити не вдалося. Можливо, Renault доведеться відмовитися від продажу нового товару, тому що на адресу компанії посипалися звинувачення в сексизмі, про що повідомляє Independent. Обурені феміністки вважають, що уявлення про жінок як про невмілих водіїв, яким постійно доводиться зафарбовувати подряпини, недоречно.

Leave a Reply

Your email address will not be published.