facebook

У ПАРИЖІ З’ЯВИЛОСЯ «ШИРЯЮЧЕ У ПОВІТРІ ВОДНЕ ТАКСІ»

30 переглядів

Воно називається SeaBubble і це перше в світі водне таксі, яке пропонує поплавати не по воді, а над нею. Починаючи з літа цього року, в Парижі до стандартних човник, на яких можна покататися по Сені і помилуватися красою міста, додасться ще один сучасний (а кому-то може здатися навіть футуристичним) вид водного транспорту. Він називається SeaBubble і це перше в світі водне таксі, яке пропонує поплавати не по воді, а над нею.

Такий незвичайний навіть для нашого розвинутого світу транспорт, який пропонує більш зручний аналог водних таксі, винайшли двоє вчених: Андерс Брінгдал (Anders Bringdal) і Ален Тебо (Alain Thébault). Ефект польоту в повітрі досягається завдяки прихованим під водою спеціальним підводним «крил», і таким чином SeaBubble «літає» на кілька сантиметрів вище поверхні води.

eaBubble працює на електриці, що робить його абсолютно екологічно чистим варіантом для пересування, і досягає швидкості до 30 км / год. При пересуванні таке таксі не видає ніяких звуків і не створює хвиль на поверхні води, а салон вміщає до 5 чоловік, включаючи водія. «Я вірю в розвиток річкового транспорту», ​​- прокоментувала новину про введення в експлуатацію SeaBubble мер Парижа, Анн Ідальго. «Більшість великих міст світу побудовані на берегах річок. І це велика перевага, яке ми повинні використовувати, щоб зменшити нашу залежність від автомобілів, що забруднюють навколишнє середовище ».

Leave a Reply

Your email address will not be published.