facebook

У наступному році в Німеччині почне працювати перше в світі повітряне таксі

68 переглядів

У наступному році в Німеччині почне працювати перше в світі повітряне таксі


Німецька компанія E-Volo представила транспорт майбутнього – повітряне таксі
Днями стартапу E-Volo з Німеччини презентував повітряне таксі Volocopter 2X, яке працює на електричній тязі. Новий транспорт обладнаний 18 гвинтами; вперше його продемонстрували на німецькому авіасалоні AERO.

У компанії E-Volo кажуть, що Volocopter 2X краще попередніх моделей компанії. Його можна легко використовувати як автономний міський транспорт. По суті, Volocopter 2X є повітряним таксі для перевезення двох пасажирів. У перспективі він може працювати автономно або за допомогою дистанційного керування.

«У наступному році першим моделям Volocopter 2X нададуть спеціальний дозвіл для тестового використання в якості пілотованих таксі», – повідомили в E-Volo. Компанія каже, що право на управління повітряним таксі отримає кожен власник спортивної льотної ліцензії (SPL).

Йдеться про те, що управління Volocopter 2X легко освоїти, особливо з урахуванням автоматичної системи регулювання висоти і положення. Volocopter 2X належить до категорії транспортних засобів з вертикальним зльотом і посадкою. У цьому полягає його перевага перед літаками, які можуть злетіти і приземлитися тільки на злітно-посадковій смузі.Далі компанія E-Volo намір отримати дозвіл на польоти повітряного таксі над Німеччиною і розробити нову модель E-Volo, розраховану на чотирьох пасажирів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.