facebook

У Китаї створили «ультра-компактний» електрокар

40 переглядів

Електромобіль буде працювати від двох змінних батарей. Це дозволить не витрачати час на зарядку — можна просто змінити комплект батарей
Китайський стартап CHJ Automotive анонсував випуск «ультра-компактних» електромобіля. Творці нового транспортного засобу націлилися на найбільшу категорію водіїв у Китаї — водіїв скутерів і мопедів, яких в країні зараз близько 340 млн чоловік.
Міні-електромобіль не можна назвати повноцінним електрокаром. Швидше, це той же скутер, але на 4 колесах — більш зручна і безпечна версія компактного міського транспорту характерного для Китаю. При цьому з електродвигуном.

Фотографій майбутнього електрокара поки не показали. Але за даними розробників, автомобіль буде всього 2 метри в довжину і 1 метр в ширину. Електромобіль буде працювати від двох змінних батарей. Тобто власникові не обов’язково чекати, поки електромобіль перезарядиться — можна просто змінити комплект батарей. Медіасистема автомобіля працюватиме під управлінням Android і підтримуватиме Android Auto.
Компактний електромобіль з’явиться на дорогах країни в березні 2018, і буде коштувати близько $8 000.

Leave a Reply

Your email address will not be published.