facebook

У Британії таксують на Lamborghini

43 переглядів

У Великобританії з’явився ще один суперкар-таксі. Їм знову стало купе Lamborghini Huracan. Як повідомляє Motor з посиланням на британську пресу, 610-сильна двухдверка вийде на роботу через півтора місяці.

Автомобіль вже отримав ліцензію в муніципалітеті міста Лінкольн. Його зареєструвала компанія Handsome Cabs. На сьогоднішній день мінімальна вартість Huracan LP610-4 в Великобританії складає 180 тисяч фунтів стерлінгів (близько 230 тисяч доларів).

Суперкар можна буде викликати як для звичайних поїздок, так і в якості машини для особливих заходів. Зараз в Handsome Cabs розробляють цінову політику і займаються питанням страхування машини.

Навесні 2016 року муніципалітет британського Вульвергемптона видав ліцензію таксі зеленому купе Lamborghini Huracan. Воно стало першою подібною машиною в країні, що отримала таку ліцензію.

Компанія, якій належить автомобіль, позиціонує його як святковий транспорт – наприклад, для весілля або випускного балу. Суперкар-таксі можна викликати і для звичайної поїздки, проте мінімальний тариф становить 349 фунтів на годину (майже 450 доларів).

Leave a Reply

Your email address will not be published.