facebook

Тут з мажорами на авто зовсім не церемоняться!

51 переглядів

Поліція графства Південний Йоркшир на своїй сторінці в соцмережі Facebook відзвітувала про протидію хуліганських витівок хлопців на трьох суперкарі.

З місця гонок дорогі «скороходи» поїхали на евакуатори.

Правоохоронці бабусі Англії, будь то копи або присяжні, відомі своєю нетерпимістю до порушників, і це реноме вони не втомлюються підтверджувати. Цього разу поліція припинила гонки між Lamborghini Aventador, McLaren 570S і Ferrari неназваною моделі. Молоді люди на суперкарі зайняли три смуги шосе M1, сповільнювалися до повної зупинки, а потім влаштовували заїзд. При цьому вони гальмували потік, викликаючи обурення водіїв. Їх “боліди” конфісковані. Про подальші заходи по відношенню до порушників не повідомляється.

До речі, кажучи про перевищення швидкості та подальшої конфіскації автомобіля, відразу пригадується випадок, що стався в Австралії. Молодий водій на потужному юті Holden розігнався до 231 км / год на ділянці, де їхати швидше 110 км / год заборонено. Розплата не змусила себе чекати: «гонщика» пов’язали, позбавили прав, та ще й штраф виписали, а його машину конфіскували.

Leave a Reply

Your email address will not be published.