facebook

Toyota опублікувала перший тизер відродженого спорткара Supra (ФОТО)

32 переглядів

Представники компанії Toyota на своїй сторінці в Facebook опублікували свіжий тизерний знімок відродженого спорткара Toyota Supra, який розробляється у співпраці з BMW. Публічний дебют серійного купе відбудеться вже через місяць на міжнародному автосалоні в Женеві.

Попереднє покоління Toyota Supra було зняте з виробництва в 2002 році і з тих пір на сторінках ЗМІ періодично з’являлися чутки про відродження моделі. У 2010 році компанія Toyota в Європейському патентному відомстві зареєструвала ім’я Supra, що стало підтвердженням всіх припущень.

Сьогодні, 13 лютого, розробники опублікували перші знімки Toyota Supra нового покоління, які демонструють задню частину кузова моделі. Автомобіль отримає похилий дах і масивний задній спойлер.

Розробка Toyota Supra велася спільно з баварської компанією BMW, а шасі спорткара також ляже в основу нового BMW Z4. Крім того, японська модель отримає 2,0 і 3,0-літрові німецькі мотори, які здатні генерувати 245 і 340 кінських сил відповідно. На вибір клієнтам запропонують задній і повний привід. У модельній лінійці бренду новинка розташується вище Toyota GT86.