facebook

TATA МАЄ НАМІР ЗАПУСТИТИ В СЕРІЮ ДОСТУПНИЙ СПОРТКАР

71 переглядів

TATA МАЄ НАМІР ЗАПУСТИТИ В СЕРІЮ ДОСТУПНИЙ СПОРТКАР

 

Індійський концерн Tata презентував в Женеві не тільки концепт своєї новітньої перспективної моделі, а й новий суббренд, під яким спорткар, імовірно, буде випускатися. Індійці хочуть, щоб їх автомобілі отримали більш престижний статус.
Назва Tata у багатьох до цих пір асоціюється з проектом “найдешевшого автомобіля в світі”. Новий суббренд концерну – Tamo – повинен позбавити покупців від цих асоціацій. Першою моделлю Tamo, досить імовірно, стане невеликий і доступний спорткар, побудований, проте, з дотриманням всіх законів жанру.

Концептуальне купе Racemo отримало не тільки екстравагантний дизайн (концепт можна розглядати, як натяк на майбутню стилістику всіх Tamo), але і нетрадиційні кузовні рішення – наприклад, двері в стилі “крило метелика”. Інтер’єр спорткара оформлений в чітко трековому стилі не випадково: вже прозвучали заяви, що Racemo може отримати версію спеціально для гоночних трас.
До слова, поганяти на Racemo по треку можна буде вже найближчим часом, але, правда, тільки віртуально: концепт стане учасником “гаража” симулятора Forza Horizon 3. На реальному ж трасі очікувати від спорткара якихось подвигів навряд чи доведеться: на догоду майбутнього ціноутворення Racemo отримав 1,2-літровий мотор потужністю лише 190 к.с.

Втім, з огляду на його гранично компактні розміри (в довжину Racemo не перевищує 4 м), для повсякденного життя динаміку він забезпечить цілком прийнятну: до 100 км / год купе зможе прискорюватися менш, ніж за 6 секунд, тобто, на рівні популярних компактних хот хетч.
Версію, готову до серійного виробництва, індійці обіцяють продемонструвати вже в наступному році.

Leave a Reply

Your email address will not be published.