facebook

СМІТТЯ ІЗ «САМОГО ЧИСТОГО МІСТА» ВИВЕЗУТЬ НА УНІКАЛЬНИХ МАЗАХ

54 переглядів

На фото ці сміттєвози виглядають цілком переконливо! Як відомо, у Львові існує величезна проблема з вивезенням побутових відходів та їх утилізацією. Однак найближчим часом частина її може бути вирішена завдяки закупівлі нової унікальної комунальної техніки. За інформацією ЗМІ вже до кінця року вивозити львівський сміття на новеньких сміттєвозах МАЗ, поставлених компанією «АВТО-МАЗ» (м.Тернопіль).

Нова модель сміттєвоза МАЗ-5903С2-F10 (Variopress 514) – спеціальна розробка фахівців МАЗа – призначена для збору твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та розвантаження в місцях утилізації. У новій моделі внесені ряд конструктивних змін. Як спецнадстройкамі було встановлено німецьке обладнання FAUN Variopress 514 із заднім завантаженням і ущільнювача механізмом на основі прямого та пресують плит, яке було змонтовано безпосередньо на Мінському автозаводі. Відзначимо, що сміттєвоз з об’ємом кузова 14 куб. м дозволяє обслуговувати різні типи контейнерів об’ємом 0,12 – 1,1 куб. м. Обладнання оснащене датчиками завантаження, ущільнення, ступеня забруднення контейнера, контролю за станом гідравліки і протікання. До того ж, сам контейнер сміттєвоза виконаний з високоякісної сталі з багатошаровим і стійким до стирання антикорозійним покриттям і герметизацією бункера. Особливо схильні до корозії елементи виконані з нержавіючої сталі. Водій такого сміттєвоза бачить всю інформацію на моніторі про те, як йде навантаження, наскільки заповнений бункер і наскільки його ще можливо ущільнити. Є аваріійние запобіжники і сигналізація руху заднім ходом.

Базове шасі МАЗ 5340 з колісною формулою 4 * 2 і повною масою 19 т комплектується двигуном ЯМЗ-53653 з системою SCR (Євро-5) потужністю 240 к.с. (176 кВт) і механічною коробкою перемикання передач ZF. Максимальна швидкість сміттєвоза обмежена 85 км / год.

Leave a Reply

Your email address will not be published.