facebook

SMART ПОКАЗАВ МІСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬ МАЙБУТНЬОГО

99 переглядів

Smart Vision EQ Fortwo – безпілотний автомобіль, який отримає систему автономного управління “п’ятого рівня”. Відповідно до класифікації Товариства автомобільних інженерів (SAE), такі ТЗ можуть пересуватися повністю самостійно і взагалі не вимагають втручання людини в управління.

У новинці не встановлено ніяких фізичних органів управління. В машині все налаштовується за допомогою смартфона або голосових команд.

Великий екран в носі машини вітає наближається користувача або “говорить” з пішоходами. Фари теж є світлодіодними дисплеями і можуть змінювати свій вигляд, додаючи канал невербальної комунікації.

Двері машини покриті плівкою, на яку повинна також виводитися інформація для оточуючих. Це можуть бути погода, новини або просто великі годинник.

Габаритна довжина Vision EQ Fortwo складає 2 699 мм, ширина – 1 720 мм, а висота – 1 535 мм.

Компакт-кар оснащений електромотором на задній осі і літій-іонною батареєю ємністю 30 кіловат-годин, якої вистачить, щоб проїхати без підзарядки близько 300 км.

При низькому заряді акумуляторів, за відсутності пасажирів, машина сама відправиться заряджатися на станцію, де заряджання теж буде виконана в автономному режимі і без проводів за допомогою індукційної системи.

В Smart припускають, що Сітікар майбутнього будуть задіяні в розвиненій системі каршерінга, коли машину для оренди не потрібно шукати – автомобіль сам приїде до “замовнику”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.