facebook

SKODA ПРЕЗЕНТУВАЛА КОНЦЕПТ З ДВОМА ЕЛЕКТРОДВИГУНАМИ

105 переглядів

Чеський автовиробник на міжнародному автосалоні у Франкфурті показав шоу-кар Vision E. Відбувся європейський дебют повністю електричного концепту Skoda Vision E. Навесні 2017 року шоу-кар був представлений в рамках Шанхайського автосалону. Тепер дизайн злегка підкоригували і представили у Франкфурті. У числі змін нові колеса, світлодіодна передня оптика, більш виразні задні ліхтарі.

Skoda Vision E – це перший в історії марки повністю електричний проект. Автомобіль оснащується двома електродвигунами, їх максимальна потужність складає 306 кінських сил. Така установка дозволяє розвивати швидкість до 180 кілометрів на годину. Запас ходу на одному заряді – 500 кілометрів.

Чеський виробник зіграє свою роль в реалізації амбітних планів концерну Volkswagen, який планує повністю електрифікувати модельний ряд до 2030 року.

Шкоді в цьому допоможе проект Vision E. Цей автомобіль має нульові показники викидів, а також третій рівень автономного управління. Це означає, що купеподібний кросовер здатний самостійно пересуватися в заторах, перемикатися в режим автопілота на магістралях, йти від зіткнень і здійснювати обгони.

Skoda має намір запустити в серійне виробництво не менше п’яти електромобілів до 2025 року (вони отримають в основу платформу Volkswagen для електрокарів – MEB). Перша модель з серії очікується в 2020 році.

Leave a Reply

Your email address will not be published.