facebook

Skoda Kodiaq стане «Скаутом»

130 переглядів

Слово Sсout в назві моделей Skoda (для українських шанувальників марки – переважно універсала Octavia) зазвичай свідчило про наявність у рядового авто спеціального «вседорожного» пакета: системи повного приводу, збільшеного кліренсу, захисного пластикового обважування і т. П. Тепер же версію Sсout отримає і SUV Kodiaq: чехи мають намір продемонструвати цей автомобіль на автосалоні у Франфурті, разом з варіантом Skoda Kodiaq Sportline.

Kodiaq Sportline – володар пакета стилістичних опцій на зразок чорнене захисних накладок на порогах, ковпаків дзеркал заднього виду і решітки радіатора, стандартних 19-дюймових або доступних для замовлення 20-дюймових легкосплавних дисків «Триглав» … У салоні – сидіння, оббиті алькантарою, трехспицевий «шкіряний »кермо, додатковий набір датчиків на торпедо і затемнені задні скла. Під капотом «Спортлайн» будуть встановлюватися бензинові і дизельні агрегати потужністю від 150 до 190 к.с. Привід – передній або повний.

Skoda Kodiaq Scout отримає ті ж мотори, але буде відрізнятися від «спортивного» побратима безальтернативній системою повного приводу, контрастними накладками «під матове срібло» на бортах, в бамперах, на корпусах дзеркал заднього виду і рейлінга. Ансамбль доповнять 19-дюймові колеса «Кратер» і захист днища. Інформацію про плани поставок нових версій «Кодьяк» на наш ринок і їх «українських» цінах імпортер уточнить після презентації автомобілів у Франкфурті.

Leave a Reply

Your email address will not be published.