facebook

Що повинно знаходитися в багажнику автомобіля

47 переглядів

Напевно, кожен автомобіліст, не замислюючись, зможе сказати, які три речі повинні постійно бути в багажнику машини.

Найчастіше, ці три речі: аптечка, вогнегасник і запасне колесо, пише autogaraz.ru.

Але в реальності цей список повинен бути більше. Досвідчені водії, у яких стаж понад 10 років, зможуть назвати ще десяток речей, які повинні знаходитися в багажнику.

Обов’язково в кожному автомобілі повинна бути аптечка, причому в ній повинні бути всі необхідні інструменти і препарати, для надання першої медичної допомоги. В аптечці обов’язково повинні бути джгути, серветки, лейкопластир, стерильні рукавички, бинти, в загальному, все ті предмети, які здатні зупинити кров.

В дорозі може виникнути будь-яка неприємність, найпоширенішою є прокол колеса, в результаті чого можуть пошкодитися колісні диски. В цьому випадку запасне колесо – не розкіш, а необхідність. Можна сказати, що «запаска» є незамінним предметом, особливо при тривалій поїздці. Плюс до всього, в багажнику повинен бути балонний ключ і домкрат. А ще для заміни колеса знадобляться противідкатні башмаки, вони зафіксують машину від мимовільного руху.

Знак аварійної зупинки і вогнегасник – це предмети, які обов’язково повинні бути в кожному автомобілі. Співробітники ГИБДД мають право на перевірку наявності цих двох найважливіших речей безпеки. При їх відсутності виписується адміністративний штраф. Якщо у Вас немає вогнегасника і знаку аварійної зупинки, тоді не вийде пройти технічний огляд.

За допомогою манометра можна перевірити показник тиску в колесах. При систематичній перевірці тиску можна істотно збільшити тривалість експлуатації шин, що позитивно відіб’ється на Вашому гаманці. Автомобільний насос виконує досить таки важливу роль. На сьогоднішній день існує величезна кількість видів насосів, тому кожен зможе знайти відповідний для себе. Природно, що б все це возити з собою необхідна машина з величезним багажником. Наприклад, в малесеньку Тойота Айго багато речей не влізе, а от наприклад в Фольксваген Кадді можна помістити набагато більше.

Досвідчені автовласники рекомендують возити з собою буксирувальний трос. Наші дороги залишають бажати кращого, тому частенько автомобілі виявляються в дорожніх пастках, вибратися з яких можна за допомогою троса. Перш за все, буксирувальний трос повинен бути міцним.

Тим автомобілістам, які часто їздять по заміських трасах в зимовий час, рекомендується при собі мати паяльну лампу, яка зможе в разі поломки транспортного засобу врятувати від холоду до приїзду допомоги.

Є ще величезна кількість різних предметів, які можуть допомогти в дорозі: ліхтар, карта місцевих доріг, паливна каністра, дроти для прикурювання, щітка для очищення і т.д. Кінцевий список складає сам водій, керуючись при цьому своїми помилками життєвим досвідом.

Leave a Reply

Your email address will not be published.