facebook

Шейхи показали перший суперкар зібраний в ОАЕ

40 переглядів

Мало того, спецрейсом цей автомобіль вже відправили на автошоу до Франції. З Дубая в Ліон, Франція, авіакомпанія Emirates доставляє перший автомобіль, зібраний повністю в Об’єднаних Арабських Еміратах, для участі в престижному спортивному заході.

Emirates SkyCargo, підрозділ Emirates, транспортує з Дубая до Франції перший автомобіль, спроектований і повністю зібраний в ОАЕ. Він буде виставлений на престижному автомобільному заході 24 hours of Le Mans. За збірку і проект спорткара Design-1 відповідальна компанія Jannarelly Automotive спільно з Equation Composites LLC, першим підприємством, який придбав ліцензію на виробництво автомобілів в країні. Jannarelly Design-1 натхненний дизайном класичних спортивних автомобілів 1960-х років.

Він зроблений з використанням високотехнологічних композиційних матеріалів. Equation Composites формує невеликі команди фахівців для складання кожного автомобіля вартістю від $ 70 тис до $ 90 тис, що дозволяє забезпечити високу ступінь відповідності конкретним вимогам клієнтів. Для транспортування Jannarelly Design-1 з Дубая в Ліон Emirates SkyCargo співпрацювала з Prodex, спеціалізованої транспортно-експедиторською компанією, що надає послуги з транспортування, логістики і складування в аерокосмічній і автомобільній промисловості. Emirates SkyCargo пропонує спеціалізований транспортний рішення – Emirates SkyWheels – для перевезення автомобілів преміум-класу високу вартість.

Leave a Reply

Your email address will not be published.