facebook

Потрійна ДТП біля аеропорту: двоє постраждалих. Від удару у Fordа вилетів мотор

84 переглядів

На хмельницькій трасі поблизу аеропорту, близько 8:00, 28 грудня трапилася потрійна аварія. Зіткнулися Mercedes Vito, Ford Focus та вантажівка Renault Premium

Про аварію о 8.30 редакцію повідомили читачі. – В Смиківцях біля аеропорту Ford Focus зіткнувся з чорним бусом Mercedes Vito, – повідомляє читачка Марія. – Частини автомобілів, що потрапили в аварію, порозкидало по всій дорозі. Більше того, у легкового авто вирвало мотор. Водіям, що рухаються в цьому напрямкку потрібно бути обережними, адже дорога слизька.

Пані Марія каже, що швидкої наразі немає, дорога не посипана. Однак після того, як трапилося зіткнення, приїхала вантажівка з піском з піском аби посипати дорогу.

– Поблизу бару “Авіатор” близько 8 ранку, зіткнулося три автомобілі, – кажуть у прес-службі патрульної поліції міста. – Зіткнулися Mercedes Vito, Ford Focus та вантажівка Renault Premium. Щодо постарждалих, то одному з чоловіків на місці надали допомогу, від госпіталізації він відмовився. Жінку з іншого авто забрала швидка. З слів правоохоронців, водій Ford не впорався з керуванням та вилетів на зустрічну смугу де здійснив зіткнення з вантажівкою Renault, В результаті легковий авто відкинуло де він зіткнувся з Mercedes.