facebook

Peugeot розробив безпілотний кросовер

42 переглядів

Компанія Peugeot розробила безпілотний автомобіль на базі кросовера 3008, який в березні переміг в конкурсі «Європейський автомобіль року». Публічна прем’єра новинки відбудеться на тенісному турнірі Roland-Garros 31 травня, повідомляє прес-служба бренду.

Автомобіль створений в рамках програми AVA («Безпілотні автомобілі для всіх»). Починаючи з наступного року, ряд нових безпілотних функцій почнуть встановлюватися на всі серійні моделі Peugeot. Повноцінну автономну систему від французького автовиробника слід очікувати через три роки.

Раніше повідомлялося, що компанії Peugeot і Citroen, запустять випробування автомобілів з системами автономного управління в Сінгапурі. Партнером PSA з випробувань виступить місцева компанія nuTonomy – перший в світі оператор безпілотних таксі.

На даний момент фахівці nuTonomy вже почали монтаж комп’ютерного обладнання і спеціальних сенсорів, а також опрацювання програмного забезпечення. Передбачається, що підготовка до випробувань завершиться вже влітку, а перші безпілотні Peugeot 3008 вийдуть на дороги Сінгапуру в вересні 2017 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published.