facebook

Перезапускаємо автомобільний акумулятор

160 переглядів

Коли Ваш автомобіль не запускається, швидше за все, у нього розрядився акумулятор. І найпростіший спосіб у вирішенні цієї проблеми – це швидкий запуск. Саме цей простий трюк займає менше 5 хв. і вимагає лише набору перемичок і іншого транспортного засобу.
КІЛЬКА ВАЖЛИВИХ РАД ДОСЛІДНИХ ФАХІВЦІВ

Якщо Вам ще ніколи не доводилося глухнути під час руху на дорозі, або просто не заводити власне авто, то ця інформація обов’язково стане в нагоді. Щоб дізнатися подробиці легкого способу запустити автомобіль з “мертвим” акумулятором за допомогою перемичок і раптового запуску зчеплення, ми опитали кількох фахівців. Тому їхні поради до Вашої уваги.

Дістаньте необхідні сполучні кабелі з щупами! Будь-яка пара перемичок, звичайно краще, ніж коли під рукою взагалі нічого немає. Але якщо Ви купуєте нові кабелі, шукайте такі, які мають довжину не менше 6 м з надміцним щупами-зажимами, які забезпечать краще з’єднання. Не завжди можливо розміщувати транспортні засоби поруч один з одним, тому наявність довгих кабелів гарантує, що акумулятори можуть дати необхідний струм один одному.
Готуємося до з’єднання! При роботі з перемичками кабелів тримайте міцно червоні і чорні затискачі, гарантуючи, що кабелі не вийдуть з ладу під час налаштування. Далі одна людина з кожного кінця кабелю повинен здійснити з’єднання, не торкаючись до фіксаторів. Якщо затискачі стосуються, коли вони гарячі, можна викликати коротке замикання в будь-якому автомобілі і створити небезпечні іскри. Заздалегідь перевірте всі інструменти!
Починайте процес пожвавлення авто! Автомобіль з працюючою батареєю припаркуйте поруч з тим, який треба повернути до руху. Відкрийте капот кожного з них і визначте, де знаходиться акумулятор. Обережно зніміть пластмасовий клапан, що захищає батарею або батареї. Далі визначте, яка клема має позитивний заряд (+), а яка – негативний (-). До позитивної налаштуйте червоний кабель, а до негативного – чорний. Потім з’єднайте налаштований червоний кінець кабелю з аналогічною клемою на непрацюючій батареї, а чорний – до нефарбованому болта двигуна і закріпіть його затискачем. Це забезпечить більш безпечний перехід струму.
Переходимо до безпосереднього запуску двигуна! Вставте ключ в замок запалювання і запустіть працює автомобіль, потім спробуйте запустити автомобіль без харчування аналогічним способом. Якщо внутрішні індикатори спалахують і чути звук як двигун перевертається, але не запускається, тоді у Вас може бути інша проблема. Якщо є клацання при спробі запустити автомобіль – вся проблема в поганому стартер. Для перевірки напруги акумулятора краще використовуйте мультиметр з напругою не більше 12 V. Якщо ж непрацюючий акумулятор повернувся в гарну форму, тоді прийшов час усунути інші проблеми.

Leave a Reply

Your email address will not be published.