facebook

Новий iPhone 8 подбає про автомобілістів

135 переглядів

На 12 вересня намічена презентація чергової новинки від компанії Apple – смартфону iPhone 8. Крім нового «Айфона», буде представлена наступна операційна система – IOS 11, в якій буде «зашита» і нова система для автомобілістів.

Як зазначено на офіційному сайті Apple, в системі IOS 11 буде функція, яка дбає про безпеку руху – так званий «Авторежим» (за аналогією з авіарежімом.

Коли смартфон буде рухатися зі швидкістю вище, ніж може пересуватися пішохід, «Айфон 8″ не буде показувати повідомлення, що приходять і реагувати на вхідний дзвінок. Таким чином, якщо телефон знаходиться в машині і він належить водієві, що входять і дзвінки, не будуть відволікати драйвера. Людина, яка з ВНІТ водієві в рухомому автомобілі, буде повідомлений про це. А все повідомлення і інформацію про дзвінки абонент (власник iPhone 8) отримає після зупинки автомобіля.

Що ж робити, якщо людина з новим iPhone 8 їде пасажиром? в системі IOS 8 буде режим «пасажир», який треба включати примусово, якщо людина вирушає в поїздку не за кермом.

Серед інших особливостей нового Iphone 8 і Iphone X, який також може вийти в продаж з вересня 2018 року – система розпізнавання власника по обличчю, отстуствіе кнопки Home і згладжені рамки пристрою, як на новому Samsung Galaxy 8.

Leave a Reply

Your email address will not be published.