facebook

Німеччина допоможе Україні в розробці композитних шпал і пластикових доріг

49 переглядів

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян обговорив з держсекретарем федерального міністерства транспорту і цифровий інфраструктури Німеччини Райнером Бомбою співпрацю двох відомств з питань впровадження інновацій в управлінні та створенні інфраструктури.

Зокрема, на зустрічі в Берліні йшлося про створення Офісу цифрової інфраструктури в Україні, електромобілях і використанні пластикових відходів при реалізації інфраструктурних проектів, повідомляє ЦТС з посиланням на МІУ.

“Було домовлено розпочати співпрацю в рамках перспективних технологій, таких як композитні шпали і дороги з пластика. Це не тільки здешевить процес будівництва, але і дозволить вирішити в значній мірі питання пластикових відходів”, – поінформував Володимир Омелян.

Також, за його словами, з метою залучення німецького досвіду в розвитку ринку електромобілів, влітку Київ відвідають відповідні експерти з Німеччини. Крім того, міністр підтримав ініціативу німецьких колег відкрити Офіс цифрової інфраструктури в Україні.

Нагадаємо, раніше Володимир Омелян висловлювався за створення “цифрових коридорів” з Європи в Азію. “Цифровий коридор” передбачає використання сучасних інформаційних систем, що забезпечують безперервний моніторинг вантажопотоків, електронну взаємодію учасників ЗЕД з транспортно-логістичними компаніями та органами державного контролю, а також організацію обміну даними в обсягах, необхідних для виконання бізнес-процесів учасниками системи.

Також ЦТС повідомляв, що в 2017 році в Нідерландах планують побудувати першу пластикову автомобільну дорогу. Крім того, шотландська компанія MacRebur побудувала автомобільну дорогу в графстві Камбрія на північному заході Англії з асфальтової суміші, в якій використовується перероблений пластик. А шведський оператор ж / д інфраструктури Trafikverket встановив перші в країні шпали, виготовлені з переробленого пластику.

Leave a Reply

Your email address will not be published.