facebook

«НЕ ВІДВЕРТАЙ МОЮ УВАГУ, Я ЗА КЕРМОМ» – НОВА «ФІШКА» ВІД IPHONE

87 переглядів

Виникає питання, як бути при цьому пасажиру, який взагалі ні при чому? У новій версії операційної системи iOS – iOS 11 – Apple додала свіжу фішку для смартфонів iPhone – аналог «авіа-режиму», який активується при їзді за кермом.

Смартфон навчиться розпізнавати рух на машині і автоматично блокувати екран гаджета, в тому числі, що виводяться на нього повідомлення. При цьому на вхідні повідомлення iPhone буде відповідати, що його власник зараз знаходиться за кермом. Однак, у співрозмовників водія все ж залишиться шанс пробитися: для цього потрібно буде відправити повідомлення зі словом urgent (“терміново”). Відреагувавши на цей сигнал, смартфон все ж відобразить на екрані стандартне повідомлення.

Виникає питання, як бути при цьому пасажиру, який взагалі ні при чому? Подейкують, що для нього передбачений режим розблокування. Виходить, водій теж зможе його активувати? А якщо людина в автобусі або поїзді? Загалом, дочекаємося осені. Режим “Не турбувати” для водіїв став, за великим рахунком, відповіддю на ініціативу американської Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA). Регулятор ще в минулому році пропонував виробникам мобільних пристроїв задуматися над реалізацією режиму, аналогічного автономному flight mode – тому, що використовується пасажирами авіалайнерів під час польотів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.