facebook

На новий автобан GO Highway Гданськ-Одеса в 2018 році виділять 4 млрд грн, – Омелян

171 переглядів

У 2018 році на будівництво швидкісного автомобільного сполучення gо Highway, яке з’єднає Гданськ і Одесу, буде виділено 4 мільярди гривень, ще 2 млрд – на трасу Київ-Харків-Довжанський.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України з посиланням на главу відомства Володимира Омеляна.

“Для нас вкрай важливо, щоб в наступному році ми об’єднали всі обласні центри країни між собою якісними дорогами. Щоб ми відновили шляху державного і міждержавного, транскордонного значення. Крім цього, ми окремо будуємо новий автобан, який з’єднає Балтійське і Чорне моря, – GO Highway Гданськ-Одеса. на це спрямовано окремо 4 млрд гривень на 2018 рік. Крім того, з ініціативи Президента України, ще на одну стратегічно важливу трасу Київ-Харків-Довжанський має бути виділено 2 млрд грн.

Ми хочемо, щоб у нас б ла збалансована політика в рамках Дорожнього державного фонду. І я думаю, що буде підтримка і областей, і центральної влади, щоб Україна нарешті отримала якісні автошляхи “, – наводить прес-служба слова міністра.