facebook

Lincoln інтригує новим Navigator

76 переглядів

Lincoln інтригує новим Navigator


Lincoln розповсюдила тизер позашляховика Navigator нового покоління, світова прем’єра якого відбудеться на прийдешньому Нью-Йоркському автосалоні. Судячи по зображенню, модель багато в чому буде схожа на передвісника – Navigator Concept, з яким наші читачі вже знайомі по автосалону в Лос Анжелесі.
Концептуальний варіант новинки був представлений в 2016 році в Нью-Йорку. Його відмітними особливостями стали величезні двері типу «крило чайки» (по одній з кожного боку) і відсутність центральної стійки, а також крісла з регулюваннями в 30 напрямках. Крім того, концепт був оснащений повністю цифровий панеллю приладів, великим тачскріном мультімедійкі і шафою для одягу в багажнику.

На опублікованому тізері можна помітити, що серійне продовження отримає схожу за формою решітку радіатора і схожу конфігурацію передньої оптики – з подвійними світлодіодними смужками ходових вогнів.
Крім того, у показаної машини підсвічується емблема марки. Чи буде використана підсвічування на товарних автомобілях або це просто особливість тізера – поки загадка.

Основою для нового Navigator, імовірно, послужила платформа Ford F-150. Це, вкупі з алюмінієвим кузовом, може істотно знизити масу позашляховика. Базовим двигуном і раніше буде 3,5-літровий V6 з двома турбінами, проте його потужність зросте з нинішніх 380 кінських сил до більш ніж 400 сил. Ймовірно, у позашляховика з’явиться десятіступенчатий «автомат».

Leave a Reply

Your email address will not be published.