facebook

LEXUS ПРЕДСТАВИВ КОСМІЧНИЙ КОРАБЕЛЬ

91 переглядів

Lexus продемонстрував свій космічний корабель Skyjet, який буде задіяний в картині «Валеріан і місто тисячі планет».

У світлі швидкого старту фантастичного фільму «Валеріан і місто тисячі планет» Lexus вирішив нагадати публіці про те, що співпрацював з його творцями. Японський автовиробник опублікував промо-ролик за участю космічного корабля Skyjet, дизайн якого був розроблений фахівцями бренду і кінокомпанії EuropaCorp.

Корабель, прикрашений фірмовим лого Лексуса, буде задіяний в картині, дія якої розгортається в 2740 році. Керувати ним буде сам головний герой фільму Валеріан, роль якого виконує Дейн Дехан.

«Створення Skyjet дозволило нам представити, як буде виглядати транспорт через 700 років, і продемонструвати деякі чудові ідеї Lexus, – сказав Спіорос Фотінос, який очолює підрозділ бренд-менеджменту і маркетингу в японській компанії. – Цей новий контент підсилює ажіотаж навколо прем’єри фільму, і ми раді бути частиною цього неймовірного і амбітного проекту ».
Фотінос аж ніяк не кривить душею, називаючи картину «амбітним проектом». На даний момент «Валеріан і місто тисячі планет» є найдорожчим фільмом в історії французького кінематографа. Його бюджет становить 197 мільйонів євро. Автором сценарію і режисером картини виступив прославлений Люк Бессон. «Валеріан» стартує в українському прокаті 10 серпня.

Leave a Reply

Your email address will not be published.