facebook

Lamborghini розповів про перспективи випуску компактного кросовера

41 переглядів

Компанія Lamborghini не виключає розробку кросовера, який поступиться розмірами Urus. Однак поки цей проект офіційно не підтверджений. Про це розповів генеральний директор і голова правління Automobile Lamborghini Стефано Доменікалі. Він додав, що в будь-якому випадку така машина точно не з’явиться на ринку до 2020 року.

За словами топ-менеджера, в найближчих планах компанії створити гібридну модифікацію свого першого кросовера Urus. Доменікалі підкреслив, що це рішення вже затверджено.

Lamborghini Urus дебютував 4 грудня на спеціальному заході в італійському Сант-Агата-Болоньєзе. Автомобіль отримав новий чотирилітровий бензиновий агрегат V8 з двома турбінами. Агрегат, що поєднується з восьмиступінчастою автоматичною коробкою, розвиває 650 к.с. і 850 Нм крутного моменту (доступний в діапазоні 2250-4500 об / хв).

Lamborghini Urus здатний прискорюватися з місця до 100 км / год за 3,6 сек., а його максимальна швидкість складає 305 км на годину. Для порівняння, Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio, оснащений 510-потужним 2,9-літровим твін-турбо V6, набирає першу “сотню” за чотири секунди. Максимальна швидкість – 285 км на годину.

Поставки цього автомобіля в Україну повинні початися влітку нинішнього року. Ціни на Urus будуть оголошени пізніше.


© Misha-Striga for Автомобільний інтернет-журнал «AUTOMOTIVE»., 2018. | Permalink | No comment | Add to del.icio.us
Post tags: