facebook

КИТАЙ ЗАБОРОНИТЬ БЕНЗИНОВІ АВТОМОБІЛІ

108 переглядів

Китайський уряд прийняв рішення заборонити продаж в країні автомобілів бензиновими і дизельними двигунами до 2030 року. Їх повинні будуть замінити електромобілі. З подібними заявами недавно виступили уряду Франції і Великобританії з тією лише різницею, що їх дата заборони це 2040 рік. Завдання такі, проте, виглядають швидше заявами про наміри, ніж реальному якому законодавстві, а також служать тому, щоб змусити автомобільну індустрію зайнятися розробкою і виробництвом електромобілів всерйоз.

Загрози заборонити бензинові і дизельні машини поки діють на промисловців не дуже ефективно. Наприклад, керівник компанії Тойота, найбільшого автовиробника, недавно заявив, що не вірить в настільки швидкі зміни на ринку, оскільки цілий ряд технічних проблем в електромобілебудування ще не вирішене. А тому електромобілі все ще залишаються для покупців занадто дорогими і незручними, тому як на них не можна далеко поїхати і незручно заряджати. Електромобілі, незважаючи на бурхливі темпи зростання все ще не взяли бар’єр в 1% від загальної кількості машин на планеті.

Однак з усіх країн в майбутньому у Китаю в дійсності найкращі шанси втілити програму електромобілів в життя. Справа в тому, що для тотальної електрифікації автотранспорту знадобляться гігантські вкладення фінансових коштів у розбудову енергетичної інфраструктури країни. Ні у Франції, ні в Великобританії таких засобів і близько немає, до того ж проведення таких робіт там буде набагато дорожче, ніж в Китаї. У Китаї ж з інвестиційними коштами справи йдуть в порядку. В уряду є 4 трильйони доларів валютних резервів, величезні кошти, які ні Франції, ні Великобританії навіть не снилися.

Leave a Reply

Your email address will not be published.