facebook

Компанія Continental анонсувала початок виробництва автомобільних шин з кульбаб

72 переглядів

Німецький концерн Continental представив проект будівництва дослідницького центру в Німеччині для виробництва гуми з коренів кульбаби. У випуск автомобільних шин з кульбаб в промислових масштабах планують інвестувати 35 млн. євро.

Найближчим часом компанія планує придбати ділянку для будівництва виробничих потужностей. Кульбаби планують вирощувати поряд, щоб скоротити маршрути транспортування сировини і зменшить залежність компанії від щорічного врожаю в субтропічних регіонах.

Проект має на меті використання екологічного і дешевого матеріалу для вирішення проблеми зростання попиту на природний каучук і зниження залежності виробництва шин від традиційних сировинних матеріалів.

Кульбаба – невибаглива рослина і має значний потенціал для промислового виробництва інноваційної гуми. Крім того, використання такої сировини сприятиме охороні навколишнього середовища і збереженню біологічного різноманіття планети.

За проект виробництва гуми з кульбаб концерн Continental неодноразово отримував міжнародні призи та нагороди. Експерти високо оцінюють ідею виробництва таких шин.

Leave a Reply

Your email address will not be published.