facebook

Kia показала силует нового Quoris

40 переглядів

Компанія Kia опублікувала перший тизер флагманської моделі K900 другого покоління, яка на деяких ринках продається під назвою Quoris. За попередніми даними, прем’єра седана відбудеться в квітні на мотор-шоу в Нью-Йорку. Продажі моделі стартують в другому кварталі нинішнього року, повідомляє Auto-motive.

Передбачається, що інженери і дизайнери південнокорейської марки постараються перетворити наступний Quoris в більш розкішний автомобіль, щоб він зміг краще конкурувати з Audi A8, Mercedes-Benz S-Class і BMW 7-Series.

Флагманський седан другого покоління, на відміну від попередника, буде доступний як з заднім, так і з повним приводом. Лінійка двигунів вклюійку двигунів поповнить новий битурбо мотор V6, який на спортивному фастбеку Stinger видає 370 кінських сил.

У Україні седан Kia Quoris поточного покоління пропонується з бензиновими моторами робочим об’ємом 3.3 і 3,8 літрів, що розвивають 296 і 336 к.с. відповідно. Обидва двигуни поєднуються з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач.


© Misha-Striga for Автомобільний інтернет-журнал «AUTOMOTIVE»., 2018. | Permalink | No comment | Add to del.icio.us
Post tags: