facebook

Кабмін має намір істотно скоротити кількість загиблих в ДТП

115 переглядів

Кабінет міністрів України має намір впровадити принципово нову модель державного управління безпекою дорожнього руху, а також вжити заходів, які дадуть змогу суттєво знизити аварійність на наших дорога і скоротити кількість загиблих у ДТП.

Нарешті вкрай незадовільною ситуацією з аварійністю в Україні всерйоз занепокоїлося керівництво нашої країни. Так, в середу 14 червня поточного року відбулося спеціальне засідання уряду, присвячене безпеці руху, на якому виступили керівники міністерств, задіяних у цій сфері. Вони оприлюднили конкретні пропозиції спрямовані на підвищення безпеки руху. Так зокрема, міністр інфраструктури Володимир Омелян, наголосив, що для реалізації цієї мети необхідно створити спеціальний орган із безпеки руху, який координуватиме роботу всіх відомств, задіяних у сфері дорожнього руху (Мінінфраструктури, МВС, МОЗ та інших органів місцевого управління). Причому, очолити цю так звану Координаційну раду, просять особисто прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. «Нам потрібна цілісна і збалансована державна політика з управління безпекою руху. Тільки скоординовані дії в цій сфері дадуть нам потрібний результат. А він – це врятовані життя наших людей, які зараз гинуть на наших дорогах, так само, як і на війні! Ми можемо і маємо до 2020 року мінімум на 50% скоротити смертність на українських автошляхах», – наголосив Володимир Омелян.

В результаті обговорення прем’єр-міністр України схвалив «Проект розпорядження Кабміну про Стратегію підвищення безпеки дорожнього руху на період до 2020 року», а також дав доручення розробити і подати до уряду проект державної програми з реалізації вищезгаданої стратегії. До речі, зазначимо, що до заходів, підготовлених Мінінфраструктури задля підвищення безпеки руху входить: заміна звичайних перехресть на кругові, інженерна ліквідація місць ДТП і зниження швидкості руху у населених пунктах до 50 км/год.

Leave a Reply

Your email address will not be published.