facebook

Для Еміратів створили військовий позашляховик RIV на агрегатах Maserati

40 переглядів

Слава брутального позашляховика Lamborghini LM002, створеного в кінці сімдесятих для американської армії з двигуном V12 від суперкара Countach, не дає спати військово-промисловій групі NIMR з Об’єднаних Арабських Еміратів. По крайней мере, їх новий військовий позашляховик RIV, розроблений на замовлення арабів англійською фірмою Horiba MIRA, дає саме таке уявлення.

Чотиримісний позашляховик розрахований для сил спеціального призначення. Пізніше з’явиться і шестимісний варіант. Капот у RIV з композитних матеріалів, але кузов зі звичайного металу. Дорожній просвіт варіюється за рахунок гідропневматичних стійок фірми Horstmann від 120 до 300 мм. Нижнє положення передбачено для навантаження на транспортний вертоліт Boeing CH-47 Chinook. Підвіска всіх коліс – незалежна. Передбачена система централізованої підкачки всіх коліс.

Під капотом – турбодизель фірми VM 3.0 V6 потужністю 300 к.с., як у спортседана Maserati Ghibli. З ним працює той же восьмиступінчастою “автомат” ZF. Цього достатньо. Щоб розганяти чотиритонний позашляховик до 100 км / год за 10,5 с і досягати 160 км / год. А ось повноприводна трансмісія інша, з постійним повним приводом з оригінальною роздавальної коробкою і міжосьовим диференціалом з можливістю блокування. У седана Ghibli передні колеса підключаються електронноуправляємой муфтою фірми Magna. У RIV обидва межколесних діфференеціала самоблокувалися системи Torsen, як у знаменитого HMMWV.

Поки існує три прототипи RIV, два з них ще проходять випробування в армії Арабських Еміратів, а третій показали на збройовій виставці IDEX 2017 Абу-Дабі.

Leave a Reply

Your email address will not be published.