facebook

Чисте повітря для салону

48 переглядів

Далеко не всі автомобілі комплектуються штатним фільтром салонного повітря, і далеко не завжди він буває достатньо ефективним. Тим часом, навіть якщо автомобіль не стоїть у безнадійному заторі, в його салоні завжди присутні вихлопні гази, бензол, діметілбензол, формальдегід та інші леткі органічні сполуки. Під час повільного руху в заторі машину оточує повітря, втричі брудніше, ніж у середньому по місту. Більше того, дані медичних джерел свідчать, що близько 45% дерев у містах є джерелами алергенів. При тому що від 20 до 30% жителів сучасних мегаполісів так чи інакше страждають на алергічні захворювання або астму (дані французького агентства з контролю за навколишнім середовищем ANSES). У таких умовах навіть щільно закриті вікна не здатні забезпечити абсолютно чисте повітря в автомобілі, оскільки зазвичай кузов має систему природної приточно-витяжної вентиляції і практично неминучі проріхи.

Кардинально вирішити проблему міг би додатковий потужний фільтр, і ось цікавий варіант такого розробила нещодавно компанія Philips. Перша особливість очищувача повітря Philips GoPure в тому, що для його роботи не потрібна переробка кліматичної установки автомобіля. Пристрій (є два варіанти виконання) розміщується у зручному місці в інтер’єрі і поступово проганяє через себе внутрішньосалонне повітря, випускаючи його очищеним. Причому весь обсяг повітря в легковій машині буде повністю очищено вже через 13 хвилин.
Нові прилади Philips GoPure Compact 100 Airmax і Philips GoPure SlimLine 230 ефективно видаляють не тільки звичайний пил, а й токсичні гази і навіть віруси з бактеріями. Секрет такої універсальності в трикомпонентному фільтрі приладу. Кожен із компонентів – SelectFilter GSF80 X80 Pre-фільтр, HEPA-фільтр і HESA-фільтр – по черзі затримує шкідливі частинки розміром до 0,3 мікрона, фільтруючи 99% з них. Менше ніж за чверть години очищувач повітря нейтралізує всі види твердих частинок, леткі органічні сполуки, сигаретний дим, пилок і навіть хвороботворні віруси та бактерії, що накопичилися в салоні.

Дві моделі очищувачів розрізняються між собою габаритами, продуктивністю і рекомендованими місцями кріплення в машині – на підлокітнику, підголівнику, під передніми сидіннями. Будучи підключеним до розетки прикурювача, очищувач автоматично активується тричі на годину, проганяючи через себе все повітря салону. Термін служби фільтрувального елемента, наприклад, у моделі GoPure Compact 100 Airmax становить 350 годин, тобто 8 – 12 місяців. Другий очищувач, GoPure SlimLine 230, має індикатор якості повітря, який сигналізує пасажирам про благополуччя атмосфери в салоні, змінюючи колір забарвлення обідка на корпусі.

Leave a Reply

Your email address will not be published.