facebook

Cadillac вивів на фінальні тести новий компактний кросовер

33 переглядів

Компанія Cadillac вивела на фінальні тести свій новий компактний кросовер під назвою XT4. Фотошпигунам вдалося зняти новинку під час випробувань в зимових умовах. Знімки кросовера були викладені виданням Motor1.

Прем’єра новинки відбудеться до кінця року. Збірка кросовера буде налагоджено на заводі в штаті Канзас. Основними конкурентами автомобіля стануть BMW X1, Audi Q3 і Mercedes GLC.

XT4 побудують на платформі C1XX. Дизайн автомобіля буде нагадувати старший кросовер XT5. Машина отримає спойлер, рейлінги на даху і спортивну вихлопну систему з двома патрубками.

Технічні характеристики кросовера поки тримаються в секреті. За словами президента Cadillac Йохана де Нісшена, новинка буде пропонуватися з «абсолютно новою серією ефективних і потужних двигунів». За неофіційними даними, в гамму моторів машини може увійти 2,0-літровий агрегат з чотирма циліндрами потужністю 252 кінські сили. Також очікується поява 1,5-літрового турбодвигуна з віддачею 170 кінських сил. Пізніше може дебютувати і гібридна модифікація XT4.

Базові версії машини доступні виключно з переднім приводом. Опціонально можна буде замовити систему повного приводу.

Також компанія розробить великий кросовер, який займе місце між XT5 і Escalade. За попередніми даними, новинка отримає назву XT7. Збірка нового Cadillac буде вестися на заводі в Детройті.


© Anton Kychepinkov for Автомобільний інтернет-журнал «AUTOMOTIVE»., 2018. | Permalink | No comment | Add to del.icio.us
Post tags: