facebook

Британський інженер створив реактивний скутер для інвалідів

71 переглядів

Британець Том Бегнелл створив скутер для інвалідів, який може розганятися до 200 кілометрів на годину. На його спорудження пішло три роки і 3500 фунтів стерлінгів (приблизно $ 4460).

Том – інженер-механік, тому створити реактивний ранець самостійно для нього не склало труднощів. Для свого скутера двадцятип’ятирічний британець створив унікальну камеру згоряння. Оснастив його саморобним реактивним двигуном і турбокомпресором від великої вантажівки. Бегнелл сподівається, що йому вдасться «вичавити» з установки 150 кінських сил і потрапити в Книгу рекордів Гіннесса.

«Такий же двигун був встановлений на мапі, і він зміг розігнатися до 200 кілометрів на годину, – каже Бегнелл. Цей скутер легше, можливо, він зможе поїхати швидше. Я гарантую, що скутер може набрати мінімум 190 кілометрів на годину ».

Максимальну прогнозовану швидкість поки набрати не вдалося. За словами Тома, йому знадобитися пряма дорога не менше 1.6 км.

Бегнелл вже брав участь зі своєю розробкою в дрег-рейсингу на автодромі Santa Pod Raceway. На дистанції в 402 метра скутер набрав 119 км / ч. «Можливо, це одна з найбільш небезпечних речей, в які ви можете кататися. Колісна база має довжину всього 800 мм », – говорить він про свій винахід.

У Тома і його товаришів уже є досвід використання реактивних двигунів. Раніше вони вже встановлювали їх на Mini Cooper.

Leave a Reply

Your email address will not be published.