facebook

Безвіз: у МВС назвали необхідне для подорожі за кордон на авто

47 переглядів

Право скористатися безвізовим режимом з країнами ЄС українці отримають з 11 червня, а якщо захочуть здійснювати подорож на автомобілі, то їм потрібно мати низку документів та іншим речей. Що саме необхідно для подорожі за кордон на авто, УНН повідомляє з посиланням на прес-службу Головного сервісного центру МВС України.
Так, для подорожі за кордон на автомобілі, потрібно:

національне посвідчення водія (зверніть увагу, що посвідчення водія має відповідати міжнародним вимогам – зокрема, у разі користування національним посвідченням водія закордоном, документ повинен мати строк дії);
розпізнавальний знак України на транспортному засобі;
договір обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів;
свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, що видане на особу, яка перетинає кордон;
державний номерний знак на ТЗ.
Водіям слід пам’ятати, що індивідуальні номерні знаки транспортних засобів дійсні лише на території України, за кордон необхідно виїжджати на державних номерних знаках.
У разі відсутності права власності на транспортний засіб – слід оформити документи для поїздки за кордон, для цього необхідна заява власника транспортного засобу або документ, що підтверджує право користування і (або) розпорядження транспортним засобом.
Особам, що здійснюють поїздку за кордон, на період подорожі видається свідоцтво про реєстрацію на їх ім’я. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім’я власника транспортного засобу, і документи, які підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами, зберігаються у сервісному центрі МВС.
Видане на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію підлягає поверненню відповідному сервісному центру МВС не пізніше ніж протягом 10 днів після повернення з-за кордону.
Транспортні засоби, на які згідно із законом встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім транспортних засобів, придбаних у розстрочку), до поїздок за кордон не допускаються.
Нагадаємо, безвізовий режим з ЄС набуде чинності в ніч з 10 на 11 червня.

Leave a Reply

Your email address will not be published.