facebook

Автомобілі, які змінили світ (ФОТО)

85 переглядів

Оглядачі американського бізнес-порталу Forbes згадали автомобілі, які стояли біля витоків сучасного автопрому. Ці машини потрапили до рейтингу видання.

Першим з них варто відзначити Mercedes-Benz G-Class, представлений як всюдихід для Ірану в 1979 році. Але він скоро став цивільним авто, яке отримало безліч функцій. У 1989 році була представлена ​​люксова версія авто, що заклала стандарти для сегмента Luxury SUV.

Серед позашляховиків варто ще виділити радянську «Ниву», створену в 1977 році, як альтернатива «Жигулям». Вона стала засновником вітчизняного SUV-сегмента.

Далі варто відзначити «нижчий середній клас» і його першого представника Volkswagen Golf. Вперше Volkswagen Golf побачив світ в 1979 році, а остання модель вийшла в 2009 році.

Засновником класичних мінівенів вважається Fiat 600 Multipla. Він був популярний в США. Але незважаючи на привабливу зовнішність і непогані характеристики, авто протрималося на ринку тільки 4 роки.

Інженери з Renault створили клас, який став найбільш популярним і отримав назву «хетчбек». Першим хетчбеком бренду став Renault 16. Він отримав титул «Європейський автомобіль 1966 року».