facebook

АВТОМОБІЛЬ TESLA ВСТАНОВИВ СВІТОВИЙ РЕКОРД

39 переглядів

Бельгійські випробувачі провели масштабний експеримент моделі Tesla Model S останнього покоління. Стівену Пітерса і Джоері Кулсу вдалося проїхати на автомобілі, використовуючи всього одну зарядку, цілих 901,2 кілометра і встановити світовий рекорд, обійшовши попередні рекорди електромобілів. Для гонщиків поїздка зайняла на п’ятнадцять хвилин менше доби по дорозі, що тягнеться навколо села Дур в провінції Фландрія. Зрозуміло, експериментатори подбали і про близькість до зарядної станції, щоб ніщо не завадило провести випробування. Для експерименту, обраний маршрут, попередньо закільцювати і з’ясували, що його довжина склала 26 км за один круг. Дослідники, крім того, що встановили світовий рекорд середовищ електромобілів, також встановили, що найбільш економічний спосіб пересування можливий завдяки зниженню швидкості до 40 кілометрів на годину і при цьому, зрозуміло, неможливо включення будь-яких додаткових пристроїв, оскільки все це буде збільшувати витрата батареї .

Пітерс і Кулс відмовилися від використання кліматичної системи, яка забирала найбільшу кількість енергії. Вибравши маршрут і швидкісний режим, Пітерс і Кулс провели тестове випробування, після чого з’ясували, що акумуляторної батареї вистачає майже на 14 годин. Нагадуємо, що дана модель автомобіля Tesla працює на акумуляторних батареях літій-іонного зразка, які мають загальну місткість 100 кВт * год. Грунтуючись на експертну грошову оцінку Ілона Маска, в 2017 році електромобілі Tesla зможуть долати нехай і на мінімальній швидкості, але тим не менш цілих 965 км без підзарядки.

У 2016 році в США проводили подібний тест. Тоді, Агентством охорони навколишнього середовища в США, було зафіксовано, що при використанні змішаного режиму експлуатації, автомобіль має реальну можливість проїхати не більше, відстань в 500 кілометрів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.