facebook

АВТОБУС МРІЇ АБО NEOPLAN SKYLINER, ЯКИЙ ВАЛИТЬ З НІГ

66 переглядів

Двоповерховий туристичний автобус Neoplan Skyliner славиться своїм комфортом, однак якщо в ньому замість м’яких крісел встановити розкішні спальні полиці?

Фахівці фірмового центру доопрацювання автобусів MAN Bus Modification Center (BMC) виконали незвичайне замовлення для туристичного оператора Happyday Hanke Nightlinerservice.

Розкішний двопалубний лайнер Neoplan Skyliner був трансформований в готель на колесах.

Пасажири, які піднімуться на борт спального лайнера Neoplan Skyliner Відразу і не відчують різниці. Тим більше, що зовні автобус нічим не відрізняється, хіба що його видає світлодіодне освітлення вздовж бічних вікон.

На першому поверсі, як і на стандартному автобусі даної моделі, встановлені столики “візаві”, щоб пасажирам було не нудно в далекій дорозі спілкуватися і приймати їжу.

А ось на другому поверсі – все по-іншому. Замість комфортабельних крісел по бортах розташовані в два яруси широкі спальні полиці, які легко зашторювати. На основних, двоспальних ліжках можуть розміститися 18 осіб, а ще двоє пасажирів – на відкидних спальних полицях в кормовій частині салону, які встановлюються в кілька простих прийомів.

У готелі на колесах є не тільки кухня і туалет, але навіть і душова з баком на 63 л чистої води.

На стоянці в жарку пору прийде на допомогу потужна система кондиціонування, що живиться від зовнішньої мережі в 380В. На борту також є і обігрівається 380-літровий паливний бак.

Готель на колесах відрізняється високим рівнем безпеки. Neoplan Skyliner оснащений електронною системою аварійного гальмування (EBA), системою курсової стійкості (ESP), системою стеження за дорожньою розміткою (LGS), а також адаптивною підвіскою коліс з амортизаторами змінної жорсткості MAN ComfortDriveSuspension (CDS).

Leave a Reply

Your email address will not be published.