facebook
Design Sketch

AUDI ПІДГОТУВАЛА БЕЗПІЛОТНИЙ EV З «ДАЛЕКОБІЙНІСТЮ» 800 КМ

87 переглядів

Компанія Audi представить на автосалоні у Франкфурті два електричних концепт-кара. Першим з них стане позашляховик-купе – це буде подальший розвиток презентованого раніше прототипу e-tron Sportback, який цього разу оснастять автопілотом четвертого рівня.

Головною прем’єрою, проте, стане друга машина – абсолютно новий електрокар стосовно дизайну якого творці не скупилися на гучні хвалебні епітети. Судячи з усього, на двох опублікованих тизерах зображений саме він.

Це буде електрокар «сегменту D» – тобто за розміром машина буде порівнянна з Audi A4. Моторів обіцяють чотири – по одному на кожне колесо. Вражає і запас ходу – 700-800 км. Нарешті, новинка отримає автопілот останнього, п’ятого рівня – це означає, що автомобіль здатний в усіх ситуаціях обходитися без водія.

Серійні електромобілі Audi повинні з’явиться в 2019 році і, очевидно, вони не отримають автопілота п’ятого рівня – принаймні не так скоро. У будь-якому випадку, два концепти у Франкфурті повинні продемонструвати націленість марки як на електрокари, так і на беспілотники.

Leave a Reply

Your email address will not be published.