facebook

ЯК ПРАВИЛЬНО ВЫБРАТИ АВТОМОБІЛЬНИЙ ВІДЕОРЕЄСТРАТОР

528 переглядів

Потреба в наявності відеореєстратора в автомобілі в наш час набуває все більшої популярності. Насправді ідея використання відеореєстраторів є майже геніальною, так як кращого джерела правдивої інформації в настільки поширених на дорогах випадках конфлікту і аварій не існує.

Тому для багатьох водіїв, особливо вперше стикаються з необхідністю правильного вибору відеореєстратора, безумовно потрібна допомога. Виробники реєстраторів не скупляться на різноманітність: бюджетні варіанти є сусідами з більш «навороченими» дорогими, закінчуючи зовсім вже мульти – моделями з купою відверто безглуздих функцій. І все-таки основним критерієм в питанні як вибрати відеореєстратор повинна бути не ціна, а якість запису, дозволи і рівень мобільності пристрою.

Відеореєстратор дозволяє писати навколишню ситуацію в різні моменти руху і стоянки. Існують пристрої з одночасним записом аудіо, що є функцією потрібної, так як запис голосів, слів і фраз учасників дорожнього конфлікту може бути дуже вагомим доповненням до відеозйомці. Відеореєстратори бувають різних форм, основними з яких вважаються розкладна форма влаштування і стандартний моноблок. Власне зйомка може здійснюватися як в стандартному однонаправленому режимі (камера не обертається), так і в режимах розширення градусів, коли головка камери повільно обертається з боку – в сторону, а то і навколо своєї осі. Кріплення пристрою до основи також буває двох видів: наклейка (двостороння клейка метрия) і присоска. Перша в силу більш надійних властивостей вважається і якіснішою.

Від якості з’єднання відеореєстратора з основою залежить рівність зображення і довговічність корпусу. На додаток до цього фахівці радять купувати відеореєстратори з екраном, так як дисплей істотно спрощує такі важливі процеси як настройка якості картинки і управління меню. Дисплей дозволяє в реальному часі переглядати події, а це може стати в нагоді на місці ДТП і не тільки. У свою чергу, розмір дисплея не обов’язково повинен красти простір салону, будучи розміром з невеликий телевізор, тому важливо знайти середній варіант. При покупці відеореєстратора продавці зазвичай надають приклади відеозйомки, завдяки яким будь-хто може оцінити рівень якості обраного пристрою. Якість запису – найбільш важливий момент, не варто про це забувати.

Нарешті, зручніше буде вибрати пристрій зі знімним акумулятором (щоб підключення до мережі було необов’язковим) і обов’язково придбати знімну карту пам’яті, так як відеореєстратори в цілому не володіють власною пам’яттю. Підводячи підсумок, давайте відзначимо невеликий список параметрів і функцій, на які варто звернути увагу при правильному виборі відповідного під свої потреби відеореєстратора:

Дозвіл запису безпосередньо впливає на якість і деталізацію «картинки»

Роздільна здатність матриці також впливає на якість запису

Формат стиснення (MPEG-2, MPEG-4, H.264, Motion JPEG)

Режим запису

Кількість кадрів в секунду (fps)

Кут огляду є одним з найважливіших параметрів відеореєстратора

Leave a Reply